DZIĘKUJEMY!!

Emocje bardzo powoli opadają i przyszedł czas na podsumowanie finału Z Zumba fitness po Zdrowie.
Imprezę zaczęliśmy organizować w styczniu. Od tego czasu wraz z Dorotą i Robertem Kuligowskimi z fundacji Sport Suport przegadaliśmy setki godzin. Fundacja stworzyła wspaniały tour pomagając instruktorom w wielu miejscach w Polsce (Gorzów Wielkopolski, Gdańsk, Mrzeżyno, Warszawa, Ostrów Wielkopolski). Ich wielkie zaangażowanie i doświadczenie były nieocenione.

W tym czasie mieliśmy przyjemność współpracować z młodymi ludźmi: Marcinem Plewą, Darią Gaworską, Sarą Szkudlarek. Marcin stworzył wspaniałą stronę www.lideranimator.pl/zumba oraz wspierał graficznie Darię, która tworzyła plakaty, bilbordy… Sara zapisała w sumie 200 projektów koszulek, z których wybraliśmy dwa, w sumie to Robert wybrał bo ja z Dorotką nie ogarniałyśmy już tych cieni 

Emotikon smile. Mile wspominamy spotkania z Panią prezydent Ewą Matecką, która od początku wspierała nasze pomysły. W imprezę zaangażował się także Prezes Miejskiego Zakładu Zieleni Pan Wojciech Białas. 
Przez te 9 miesięcy bywało wesoło i “inaczej", czasami gdy widzieliśmy już światełka w tunelu do głosu dochodził Robert, który znalazł malutkie niedociągnięcie i wszystko zaczynaliśmy od nowa Emotikon smile Jednak dzięki takiej ekipie, w której są ludzie o różnych temperamentach mogliśmy stworzyć to, co wczoraj inni mogli wspólnie z nami doświadczyć. 
Dla mnie osobiście wczorajszy dzień był spełnieniem kolejnego wielkiego marzenia. Cieszę się że mogłam być częścią tego przedsięwzięcia. Projekt fundacji Sport Support “Z zumba fitness po zdrowie” został wsparty przez Ministerstwo Sportu. Patronami imprezy byli: Lider Animator Obudź Swoje Ciało coca-cola oraz Miasto Ostrów Wielkopolski. Samą próbę bicia rekordu uroczyście rozpoczęły: Dorota Kuligowska przewodnicząca rady fundacji Sport Support, Pani Minister Sportu i Turystyki Dorota Idzi , Pani prezydent Beata Klimek. 
Niesamowitej energii dodali nam instruktorzy z całej Polski wraz z Izabela Kin-Janda i Kass Martin z USA Emotikon smile Dziękujemy ZUMBOWICZOM, którzy tak licznie przybyli na imprezę z Ostrowa Wielkopolskiego oraz innych zakątków kraju. Jadąc nawet pół dnia autokarami. Jesteście niesamowici. Sędziom (Panu Henrykowi i Patrykowi) za skrupulatne policzenie tańczących Emotikon grin Lider Animatorom (Maciejowi, Darkowi, Kubie) za mega niespodziankę.
Fanstatycznie wpółpracowało nam się z firmami: LDA Technika Sceniczna, Ekoserw (telebimy), Kubicki Sound. Imprezę wsparł przysmakami Kotliński Specjał, a pokolorowały firmy zumbasklep.pl, AVON, Silcare. 
Jak zawsze mogliśmy liczyć na ZHP oraz niezastąpionych zumbowiczów, którzy prowadzili zapisy i rozdawali upominki. Od dawna imprezę nagłaśniał nasz patron medialny Radio ESKA. 
Dodatkowe podziękowania kierujemy do Macieja Młodzika za super poprowadzenie imprezy, REA Centrum ubezpieczeń, salonu TRENDY, koszykarek juniorek klubu Ostrovia oraz wszystkich sklepów, które rozwiesiły nasze plakaty, ...Daria Krakowska, Anita Szych, Magdalena Leśniak, Magdalena Puchalska ( Wy wiecie:))
Na końcu podziękowania osobiste. Dla instruktorów ZIN Ostrów za spotkania i extra zumbowe czwartki. OGROMNE PODZIĘKOWANIA dla mojej rodziny. Nie tylko za to, że to wszystko znoszą ale wspierają moje pomysły nawet gdy wydają im się szalone. 
Zachęcam wszystkich do udziału w programie fundacji Sport Support-Lider Animator… to może być początkiem fantastycznej przygody.